המטרה: תרופות |
![]() |
עו"ס לסדרי דין ושיקום נכויות חושיות איריס ענבר
|
![]() |
אגף רווחה ראש העין
|
מס' התורמים:
ימים שנותרו:
משפחת ע' ד' מוכרת ומטופלת באגף הרווחה בראש-העין, על כל תחומי החיים כמעט. גב' ע' גרושה, אישה נפגעת אלימות בעברה, מגדלת 4 ילדים בגיל ההתבגרות בעצמה. נעזרת באגף הרווחה על כל נגזרות חייה על רקע מצוקה כלכלית אקוטית וקשה. האם עברה ניתוח מעקף קיבה ומתמודדת בנוסף, עם אסטמה, לחץ דם, קושי בהליכה, עברה אירוע מוחי קל לפני כחודש ועוד מרעין בישין. כתוצאה מכך, אינה עובדת ומתקיימת מנכות הבן הבכור על רקע נפשי וממזונות דרך הביטוח הלאומי, שכן גרושה אינו משלם לה מזונות. כמו כן, לאם ולילדים זכאות לדיור עמידרי, אולם אין דירה בנמצא והמשפחה מקבלת סיוע מוגדל בשכר דירה ונאלצת לעבור דירות באופן תכוף. האם עברה ניתוח מעקף קיבה לפני מספר שבועות, ומחויבת לקחת תרופות קבועות. עלות התרופות לחודש עומדת על סך: 990.40 ₪ כחלק מתוכנית הטיפול. מצבה הכלכלי של המשפחה כל כך קשה כך שאין ביכולתה לממן תרופות אלה שאינן בסל בריאות. אגף הרווחה יוכל לסייע בתשלום חלק מהסכום הנקוב לעיל, רק פעם אחת, מתקציב מיוחד, וזה ייקח זמן. אני פונה באופן דחוף ומבקשת עזרתכם במימון חד-פעמי של 990.40 ₪, ואגף הרווחה יסייע לה בפעם נוספת בתשלום נוסף.
מכתב תודה
משפחת ע' ד' מוכרת ומטופלת באגף הרווחה בראש-העין, על כל תחומי החיים כמעט. גב' ע' גרושה, אישה נפגעת אלימות בעברה, מגדלת 4 ילדים בגיל ההתבגרות בעצמה. נעזרת באגף הרווחה על
למי אפשר לעזור |
![]() |
עובדת סוציאלית מיטל שלייפר
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים מבשרת ציון Vie
|
![]() |
עובדת סוציאלית ניצן סיגרון
|
![]() |
שירותים חברתיים אשכול
|
![]() |
שלישה יובל צרפתי
|
|
גדוד הנדסה קרבית 5280 צה"ל
|
![]() |
עו"ס מוגבלויות איריס פרידמן
|
![]() |
אגף לשירותים חברתיים שער הגנב
|
![]() |
עו''ס משפחה רחל גרינשטיין
|
![]() |
אגף שח''ק אור יהודה
|
![]() |
עבודה סוציאלית שיר נאה
|
![]() |
אגף לשירותים חברתים שער הגנב
|
![]() |
עוס משפחה שי אשוש
|
![]() |
מחלקה לשירותים חברתיים אופקים
|
![]() |
עובדת סוציאלית רחל טדה
|
![]() |
שיקום נכויות ראשון לציון
|
נשלח אליך אימייל לשינוי הסיסמא
כדי להכניס מקרה חדש, עליך ראשית להתחבר לאתר.
רוצה לעזור עוד?
באתר הקבוצה ישנם מקרים נוספים בתחומים של תמיכה במשפחות מאזורי לחימה ועזרה לנזקקים שזקוקים עכשיו לתמיכה יותר מתמיד.
תודה על תגובתך, היא תתפרסם לאחר אישור מערכת